משרדנו מתמחה בהליכי חדלות פירעון וביניהם פשיטות רגל הסדרים ומחיקת חובות, פירוק והבראת חברות והליכים שונים ומגוונים במערכת ההוצאה לפועל.


בעבר, משרדי עורכי דין הוצאה לפועל נאבקו בהליכי פשיטת רגל בפרקי זמן של עשור ואף יותר, זאת מבלי שיינתן בסיומו צו הפטר לחייב. לעומת זאת, כיום, עורך דין הוצאה לפועל מנהל הליכים כאלה בתקופות של כ-4-5 שנים (תקופת המינימום הינה בת 18 חודשים), אשר במהלכן יהיה החייב מודע למשך הזמן הצפוי ולקריטריונים המפרידים בינו לבין קבלת צו הפטר.

עורך דין לענייני הוצאה לפועל

למה אנחנו?


יחס אישי, שקיפות ואמינות

יחס אישי, שקיפות
ואמינות לאורך כל הדרך!


ניסיון עשיר

בעלי נסיון עשיר
וסיפורי הצלחה רבים!


מקצוענים צעירים ודינמיים

מקצוענים צעירים
ודינמיים שפועלים מהר!


משרדנו חורט על דגלו הענקת ליווי אישי ללקוחותיו – החל מראשית המסע ועד להשגת התוצאה הטובה והיעילה ביותר, תוך ניתוח מעמיק של המצב המשפטי ולמידת הפרטים הקטנים.

צוות המשרד, בראשות מייסדיו שהינם בעלי עבר צבאי ובטחוני עשיר, מאופיין באיכות יוצאת דופן, בעבודת צוות, יושרה, חריצות ונאמנות, ובכך מובטח ללקוחותינו שירות משפטי מקצועי ויחס אישי לאורך כל הדרך על ידי עורך דין מומחה להוצאה לפועל.

“משרד עו"ד הופמן רוז, תודה רבה שעזרתם לי לפתוח דף חדש בחיי!!! לאחר שנים רבות שבהן מערכת ההוצאה לפועל יורדת לחיי, אני אדם חופשי ומאושר (: תודה רבה ממני וממשפחתי... ”

“תודה היא רק מילה אבל היא אוספת לתוכה מבחינתנו כרגע, הערכה רבה, כבוד והמון רגש חיובי לעצם היותף מלווה שלנו בחלק לא קל בחיינו וכמובן שה' בחר בך לעבודת החסד הזו אז אתה בטוח במקום הכי נכון... אנושיות, רגישות, הבנה ומקצועיות עם המון רצון לעזור באמת... ”

"מקצוענים, משרד שיודע לתת יחס אישי לכל לקוח, שירות איכותי ומקצועי. יודעים לתפור את הפתרון הנכון לכל לקוח ולקוחה. מומלץ"

"תודה רבה לכם על הטיפול המסור על הליווי לכול אורך הדרך צוות מנצח פשוט המון תודה ממליץ בחום"

פגישת יעוץ חינם עם עורך דין הוצאה לפועל!

רוצה לדעת אם אתה זכאי למחיקת חובות בהוצאה לפועל על פי החוק החדש, עורכי הדין שלנו ישמחו לשמוע יותר על המקרה שלך ויוכלו לעזור לך להבין טוב יותר את האפשרויות הקיימות בפניך.

בואו נקבע פגישה!